Dnia 2021-10-16 16:00 odbyło się spotkanie Miedz Legnica kontra Zaglebie Sosnowiec - 4-0

Miedz Legnica kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 4-0.

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

W dniu 2021-10-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Tront 11' 1-0 P. Makuch 21' 2-0 M. Dominguez 55' 3-0 M. Bednarski 89' 4-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 63' J. Aurtenetxe 77'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 16' W. Kaminski 40'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia spotkania - W. Krzton. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Sandecja Nowy Sącz.

Wierni fani śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze jak M. Dominguez D. Jonczy raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące walki między graczami okazują się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to mecze nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Miedz Legnica i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.