Mecz Chrobry Głogów vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Miedz Legnica wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-10-22 18:30 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Chrobry Głogów a Miedz Legnica.

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 81'

Żółte kartki Miedz Legnica: J. Aurtenetxe 29' N. Mijuskovic 34'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Bartos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec a Miedz Legnica podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Widzew Łódź.

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak J. Kolenc J. Aurtenetxe nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Nieustannie trafiamy na ostre sytuacje z faulem, idealne gole i asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów i Miedz Legnica z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.