Widzew Łódź vs Miedz Legnica, wynik spotkania - 1-1

Widzew Łódź vs Miedz Legnica 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Widzew Łódź oraz Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2021-11-07 11:40 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Widzew Łódź a Miedz Legnica.

Gole strzelali: P. Makuch 23' 0-1 D. Tanzyna 43' 1-1

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 32' D. Tanzyna 87'

Żółte kartki Miedz Legnica: N. Mijuskovic 61' M. Lehaire 62'

Czerwone kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 87'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec a Miedz Legnica z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak D. Tanzyna N. Mijuskovic często gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty i bramki zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Widzew Łódź oraz Miedz Legnica z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.