Spotkanie Miedz Legnica vs Górnik Polkowice zakończone wynikiem 3-1

Dnia 2021-11-15 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica oraz Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: K. Zapolnik 51' 1-0 M. Dominguez 61' 2-0 M. Szuszkiewicz 67' 2-1 Bruno Garcia 87' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 50' N. Mijuskovic 74'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 32' K. Waclawczyk 42' M. Opalacz 48'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Miedz Legnica stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Garuch A. Purzycki nieustannie zapewniają wspaniałym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Potyczki między graczami są bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Bardzo często natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, zapadające w pamięć bramki oraz asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Miedz Legnica oraz Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion im. Orła Białego.