Mecz pomiędzy Miedz Legnica i Odra Opole dnia 2021-11-19 19:30 - 2-0

W dniu 2021-11-19 19:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica oraz Odra Opole wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Śliwa 69' 1-0 P. Makuch 90' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 88' P. Makuch 90'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 88' M. Marzec 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa natomiast Odra Opole podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak M. Garuch M. Pawlik stale serwują kapitalnym entuzjastom wiele przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to mecze nie warte uwagi. Ustawicznie trafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Miedz Legnica oraz Odra Opole z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.