Dnia 2021-11-26 17:00 na obiekcie Stadion ul. Bukowa miało miejsce spotkanie między GKS Katowice i Miedz Legnica: 2-3

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między GKS Katowice a Miedz Legnica wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion ul. Bukowa rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy GKS Katowice a Miedz Legnica.

Gole strzelali: G. Janiszewski 10' 1-0 M. Dominguez 23' 1-1 A. Woźniak 49' 2-1 M. Śliwa 53' 2-2 M. Śliwa 84' 2-3

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 68'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Lehaire 68' H. Bahaid 88'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. R. Figiel M. Lehaire raz za razem zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na nieprzepisowe faule, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami z ligi są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc przeglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak GKS Katowice oraz Miedz Legnica w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.