Miedz Legnica kontra Tychy 71, wynik spotkania - 2-0

 

Pierwsza część spotkania między Miedz Legnica a Tychy 71 zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-12-03 19:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Miedz Legnica a Tychy 71.

Gole strzelali: Chuca 68' 1-0 M. Śliwa 75' 2-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 50'

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 14' S. Steblecki 21' K. Kargulewicz 47' K. Szymura 54' T. Malec 65' N. Nedic 71'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania to W. Myć. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie a Tychy 71 z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec.

Fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Dominguez K. Wolkowicz raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między graczami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że mecze przynudzają. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty czy gole, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Miedz Legnica i Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.