Spotkanie Miedz Legnica - Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 3-1

W dniu 2022-03-06 11:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Miedz Legnica a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica i Puszcza Niepołomice wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: P. Makuch 13' 1-0 K. Zapolnik 27' 2-0 P. Makuch 63' 3-0 S. Kobusinski 89' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 25' E. Thiakane 74' E. Cikos 75'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczni fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. W. Hajda raz za razem zagwarantowały wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to zmagania nudne. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Miedz Legnica i Puszcza Niepołomice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion im. Orła Białego.