Na obiekcie Stadion im. Orła Białego dnia 2022-02-28 17:00 odbył się mecz pomiędzy SKRA Częstochowa i Miedz Legnica - 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Miedz Legnica wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-02-28 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Miedz Legnica.

Gole strzelali: J. Carolina 15' 0-1 N. Mijušković 64' 0-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 25' K. Ropski 62'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 37'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter meczu to P. Pskit. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak S. Szymanski M. Dominguez nieustannie zapewniają własnym stałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze męczą. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Miedz Legnica z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.