Dnia 2022-03-12 19:30 odbyło się spotkanie między Jastrzębie i Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-2

Jastrzębie vs Miedz Legnica 0-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Jastrzębie i Miedz Legnica wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-03-12 19:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie i Miedz Legnica.

Gole strzelali: N. Mijušković 14' 0-1 Chuca 34' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: V. Okhronchuk 32' O. Podhorin 69' K. Handzlik 79'

Żółte kartki Miedz Legnica: K. Zapolnik 32'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Miedz Legnica: C. J. Martinez 25'

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Bardzo często liczni kibice śledzą interesujące poczynania w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych zawodników zespoły futbolowe i zawodnicy jak V. Okhronchuk K. Zapolnik nieustannie gwarantują wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to spotkania nużące. Obserwujemy nieczyste faule, przepiękne asysty czy gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Jastrzębie i Miedz Legnica i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.