Dnia 2022-04-02 10:40 odbył się mecz Miedz Legnica vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1

W dniu 2022-04-02 10:40 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu między Miedz Legnica i Resovia Rzeszów zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Mikulec 32' 0-1 K. Zapolnik 43' 1-1 D. Hilbrycht 45' 2-1

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 45' M. Dominguez 75'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Jaroch 11' B. Wasiluk 60' S. Strozik 69'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz natomiast Resovia Rzeszów z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak D. Tront B. Jaroch często sprawiają wyborowym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż potyczki nas męczą. Często trafiamy na ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Miedz Legnica i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.