Spotkanie Miedz Legnica vs Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-04-09 16:00

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Miedz Legnica i Stomil Olsztyn wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-09 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Miedz Legnica a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: N. Mijušković 45' 1-0 M. Dampc 81' 1-1 P. Mikita 85' 1-2

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Lehaire 57' J. Carolina 81' B. Garcia 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. J. Bwanga 65' K. Zwir 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Tychy 71.

Dzisiaj liczni fani futbolu śledzą starcia w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze jak M. Lehaire S. J. Bwanga stale gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nudzą fana. Obserwujemy przepiękne gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Miedz Legnica i Stomil Olsztyn oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.