Podbeskidzie kontra Miedz Legnica, wynik meczu - 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie a Miedz Legnica zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie oraz Miedz Legnica.

Gole strzelali: J. Carolina 24' 0-1 K. Biliński 90' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: T. Milasius 71' D. Frelek 90' M. Wypych 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: D. Tront 18' J. Gammelby 63' K. Zapolnik 66'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast Miedz Legnica z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Wielu kibiców z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak T. Milasius D. Tront raz za razem sprawiają swoim sympatykom mnóstwo wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to potyczki nużące. Obserwujemy przechodzące do historii gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Podbeskidzie i Miedz Legnica oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.