Mecz Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sącz dnia 2022-04-23 18:30 - 0-0

Dnia 2022-04-23 18:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Miedz Legnica a Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Zaglebie Sosnowiec.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Dominguez wielokrotnie zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Stale trafiamy na idealne asysty i gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się, że mecze męczą. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Miedz Legnica i Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion im. Orła Białego.