Miedz Legnica kontra Chrobry Głogów, wynik spotkania - 1-0

Miedz Legnica kontra Chrobry Głogów 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Miedz Legnica i Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-04-30 10:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Makuch 65' 1-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Sliwa 33' Chuca 73'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ziemann 50' M. Lebedynski 57' M. Ilkow-Golab 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu to D. Sylwestrzak. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak M. Sliwa M. Ziemann nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty oraz bramki dodające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas męczą. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Miedz Legnica i Chrobry Głogów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.