Górnik Polkowice - Miedz Legnica, wynik spotkania - 0-1

Górnik Polkowice - Miedz Legnica, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Polkowice oraz Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Miedz Legnica.

Gole strzelali: M. Lehaire 33' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Szuszkiewicz 41' M. Biernat 65' A. Hafez 71' A. Kozubal 72'

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Garuch 6' F. Balcewicz 52' R. Hoogenhout 66' M. Lehaire 67'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Górnik Polkowice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Miedz Legnica podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak M. Szuszkiewicz M. Garuch systematycznie gwarantują własnym miłośnikom mnóstwo emocji. Potyczki między graczami są nader zagorzałe, nie często bywa, iż zmagania męczą fana. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Górnik Polkowice oraz Miedz Legnica w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.