Miedz Legnica vs Korona Kielce, wynik meczu: 2-2

W dniu 2022-09-11 10:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Miedz Legnica oraz Korona Kielce wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Ángelo Henríquez 30' 1-0 Luciano Narsingh Jakub Łukowski 53' 1-1 Dawid Błanik Ángelo Henríquez 80' 2-1 Kyrylo Petrov 83' 2-2 Jacek Kiełb

Żółte kartki Miedz Legnica: Jerónimo Cacciabue 44' Nemanja Mijušković 75'

Żółte kartki Korona Kielce: Konrad Forenc 30' Marcin Szpakowski 40' Łukasz Sierpina 68' Jacek Kiełb 88' Kyrylo Petrov 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Polska. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Zaglebie Lubin.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Jerónimo Cacciabue Konrad Forenc często sprawiają kapitalnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Niesamowite zmagania między piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż zmagania nas męczą. Ustawicznie natrafiamy na bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty czy bramki dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.