Piast Gliwice - Miedz Legnica, wynik meczu 2-1

Piast Gliwice - Miedz Legnica 2-1. Dnia 2022-09-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice i Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie spotkania między Piast Gliwice i Miedz Legnica wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: O. Kobacki 19' 0-1 H. Matynia C. Reiner 42' 1-1 D. Kądzior J. Czerwiński 66' 2-1 D. Kądzior

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 89'

Żółte kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa a Miedz Legnica zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Grzegorz Tomasiewicz nieprzerwanie sprawiają kapitalnym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zdarzają się bezlitosne faule, przechodzące do historii bramki oraz asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między zawodnikami ligowymi są bardzo zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Piast Gliwice i Miedz Legnica w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.