Dnia 2022-09-16 18:30 odbyło się spotkanie Legia Warszawa kontra Miedz Legnica zakończone wynikiem 3-2

Dnia 2022-09-16 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Legia Warszawa a Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Legia Warszawa i Miedz Legnica wynik to 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: Á. Henríquez 2' 0-1 M. Dominguez L. Narsingh 14' 0-2 M. Dominguez P. Wszołek 20' 1-2 F. Mladenović F. Mladenović 44' 2-2 Josué F. Mladenović 56' 3-2 P. Wszołek

Żółte kartki Legia Warszawa: Filip Mladenović 38' Josué 41'

Żółte kartki Miedz Legnica: Maxime Dominguez 41' Ángelo Henríquez 43' Levent Gülen 61' Ángelo Henríquez 78'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Miedz Legnica: Ángelo Henríquez 78'

Główny arbiter meczu - Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Legia Warszawa stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Bardzo często wierni fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak Filip Mladenović Maxime Dominguez nader często zapewniły wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Bardzo często trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki nas nudzą. Warto więc śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Legia Warszawa i Miedz Legnica jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.