Mecz Miedz Legnica kontra Stal Mielec zakończony wynikiem 0-2 dnia 2022-10-02 10:30

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Stal Mielec zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-10-02 10:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Miedz Legnica a Stal Mielec.

Gole strzelali: Said Hamulic 20' 0-1 Adam Ratajczyk Adam Ratajczyk 45' 0-2 Arkadiusz Kasperkiewicz

Żółte kartki Miedz Legnica: Maxime Dominguez 53' Olaf Kobacki 55' Carlos Julio Martínez 66'

Żółte kartki Stal Mielec: Kamil Kruk 63' Fryderyk Gerbowski 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Stal Mielec zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Piast Gliwice.

Oddani kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Maxime Dominguez Kamil Kruk często zapewniły kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że zmagania nudzą fana. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Miedz Legnica i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.