Spotkanie między Raków Częstochowa i Miedz Legnica zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków

Raków Częstochowa vs Miedz Legnica, wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-10-10 16:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Raków Częstochowa a Miedz Legnica.

Gole strzelali: Ivi López 2' 1-0 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladan Kovačević 77' Zoran Arsenić 88' Giannis Papanikolaou 90' Gustav Berggren 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Jon Aurtenetxe 7' Santiago Naveda 59' Santiago Naveda 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Miedz Legnica: Santiago Naveda 90'

Główny sędzia meczu to Damian Kos, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Lech Poznan. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Vladan Kovačević Jon Aurtenetxe nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między drużynami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż mecze nie są interesujące. Często trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.