Mecz Widzew Łódź - Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-0

Widzew Łódź - Miedz Legnica 1-0. W dniu 2022-10-21 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu między Widzew Łódź oraz Miedz Legnica wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: B. Pawłowski 8' 1-0 S. Szota

Żółte kartki Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski 49'

Żółte kartki Miedz Legnica: Olaf Kobacki 37' Santiago Naveda 41' Hubert Matynia 50' Carlos Julio Martínez 79' Ángelo Henríquez 88'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów piłki nożnej z zapałem śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Ernest Terpiłowski Olaf Kobacki raz za razem gwarantują własnym stałym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Systematycznie trafiamy na wyjątkowe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze usypiające. To też warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Widzew Łódź oraz Miedz Legnica i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.