Mecz Miedz Legnica kontra Pogon Szczecin, wynik 2-4

Miedz Legnica kontra Pogon Szczecin 2-4. W dniu 2022-10-28 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin wynik to 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-4.

Gole strzelali: Koldo Obieta 6' 1-0 C. Julio Martínez S. Kowalczyk 11' 1-1 S. Kowalczyk 13' 1-2 J. Bartkowski Koldo Obieta 45' 2-2 K. Grosicki 67' 2-3 S. Kowalczyk S. Kowalczyk 75' 2-4

Żółte kartki Miedz Legnica: Jurich Carolina 10' Levent Gülen 24' Koldo Obieta Alberdi 55' Carlos Julio Martínez 75'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Michał Kucharczyk 8' Mariusz Malec 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom natomiast Pogon Szczecin podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Radomiak Radom.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych zawodników drużyny futbolowe i zawodnicy jak Jurich Carolina Michał Kucharczyk nierzadko zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Nieustannie zdarzają się przechodzące do historii asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Miedz Legnica oraz Pogon Szczecin oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.