Spotkanie pomiędzy Gornik Zabrze i Miedz Legnica zakończone wynikiem 0-3 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla

Gornik Zabrze vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 0-3. W dniu 2022-11-12 14:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Gornik Zabrze a Miedz Legnica.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: L. Narsingh 34' 0-1 H. Matynia S. Matuszek 40' 0-2 H. Matynia Chuca 72' 0-3 O. Kobacki

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 67'

Żółte kartki Miedz Legnica: Michael Kostka 23' Levent Gülen 58'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia meczu - Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk a Miedz Legnica zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Lech Poznan.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych graczy drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Lukas Podolski Michael Kostka stale gwarantują kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami są nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to mecze statyczne. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Gornik Zabrze i Miedz Legnica z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.