Mecz Miedz Legnica - Radomiak Radom na obiekcie Stadion im. Orła Białego - wynik końcowy 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica i Radomiak Radom wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-01-27 17:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Miedz Legnica a Radomiak Radom.

Gole strzelali:

Żółte kartki Miedz Legnica: Koldo Obieta Alberdi 34' Ángelo Henríquez 62' Hubert Matynia 65'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 29'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu to Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Warta Poznań. Kolejno natomiast Radomiak Radom podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Liczni kibice śledzą fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Koldo Obieta Alberdi Dawid Abramowicz nieustannie gwarantują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się widowiskowe asysty czy bramki, nieprzepisowe faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, że zmagania nudzą. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Miedz Legnica i Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.

Zajrzyj na stronę o Ekstraklasie i przeczytaj artykuł!