Spotkanie pomiędzy Lech Poznan oraz Miedz Legnica na obiekcie Stadion Poznań: 1-0

Lech Poznan vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-0. Dnia 2023-02-05 14:00 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Lech Poznan a Miedz Legnica.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan a Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Mikael Ishak 17' 1-0 Filip Dagerstål

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Marchwiński 86'

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 2' Giannis Masouras 84'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania - Damian Kos, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Bodo/Glimt oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Zaglebie Lubin.

Coraz częściej fani futbolu śledzą fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Filip Marchwiński Levent Gülen raz za razem zapewniły swoim stałym fanom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to zmagania usypiające. Nieprzerwanie zdarzają się widowiskowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lech Poznan i Miedz Legnica i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Poznań.