Mecz Miedz Legnica vs Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-03-05 11:30

Miedz Legnica vs Jagiellonia wynik spotkania 1-1. Dnia 2023-03-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica oraz Jagiellonia.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Jagiellonia zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Nené 24' 0-1 Michal Sáček Nemanja Mijušković 29' 1-1 Dimitar Velkovski

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 44' Ángelo Henríquez 84' Dawid Drachal 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Dušan Stojinović 41' Nené 48' Izrael Puerto 69' Michal Sáček 76'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Korona Kielce a Jagiellonia podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec.

W dzisiejszych czasach fani śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Levent Gülen Dušan Stojinović nierzadko zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki drętwe. Zdarzają się brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Miedz Legnica i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.