Spotkanie pomiędzy Stal Mielec oraz Miedz Legnica zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu dnia 2023-04-17 17:00

Stal Mielec vs Miedz Legnica, wynik 1-1. W dniu 2023-04-17 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Stal Mielec a Miedz Legnica.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stal Mielec i Miedz Legnica zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: Chuca 57' 0-1 Koldo Obieta M. Matras 90' 1-1 Leândro

Żółte kartki Stal Mielec: Bartłomiej Ciepiela 47' Fabian Hiszpański 51' Alex Vallejo 77' Alex Vallejo 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: Dawid Drachal 10' Kamil Drygas 52' Dimitar Velkovski 70' Chuca 82'

Czerwone kartki Stal Mielec: Alex Vallejo 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Lechia Gdansk a Miedz Legnica zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Bartłomiej Ciepiela Dawid Drachal niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne faule dodające pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki nudne. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe ligi Ekstraklasa. Stal Mielec i Miedz Legnica jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.