Polonia Warszawa - Miedz Legnica, wynik spotkania - 3-4

Dnia 2023-08-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Polonia Warszawa a Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie spotkania między Polonia Warszawa i Miedz Legnica wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-4.

Gole strzelali: S. Kobusiński 11' 1-0 K. Drygas 17' 1-1 D. Michalik 54' 1-2 K. Drzazga 66' 1-3 M. Michalski 69' 2-3 S. Kobusiński 82' 3-3 M. Mansfeld 84' 3-4

Żółte kartki Polonia Warszawa: M. Kowalski-Haberek 40'

Żółte kartki Miedz Legnica: E. Agbor 14' M. Kostka 59'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Polonia Warszawa stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Znicz Pruszków natomiast Miedz Legnica z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak M. Kowalski-Haberek E. Agbor niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na książkowe bramki oraz asysty, ostre faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Polonia Warszawa i Miedz Legnica z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.