Mecz Znicz Pruszków - Miedz Legnica, wynik końcowy 1-1

W ostatnim meczu I Ligi pomiędzy Zniczem Pruszków a Miedzią Legnica padł remis 1-1. Spotkanie odbyło się na stadionie Znicza i było trzynastą kolejką rozgrywek. Znicz Pruszków prowadził 1-0 na przerwę, ale Miedź Legnica zdołała wyrównać i utrzymać ten wynik do ostatniego gwizdka. Sędzią tego spotkania był A. Różycki.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Znicz Pruszków i Miedź Legnica

Mecz pomiędzy Zniczem Pruszków oraz Miedzią Legnica zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się na stadionie Znicza w ramach 13. kolejki I ligi. Oba zespoły starały się o zwycięstwo, co uczyniło to widowiskiem wartym uwagi.

Początek meczu

Pierwsza połowa rozpoczęła się dynamicznie, a już w 10. minucie gospodarze objęli prowadzenie. W. Nowak zdobył bramkę dla Znicza Pruszków, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował . Miedź Legnica starała się odpowiedzieć, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Drugie podejście

W drugiej połowie Miedź Legnica zwiększyła swoje wysiłki, co zaowocowało wyrównaniem w 58. minucie. K. Drygas strzelił bramkę, doprowadzając do remisu 1-1. Mimo dalszych starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie do końca regulaminowego czasu gry.

Spotkanie to zakończyło się remisem 1-1, jednak emocje nie opadły. Mecz oferował wiele ciekawych momentów i widowiskowych akcji.

Kartki

W trakcie meczu arbiter pokazał kilka żółtych kartek. Y. Tkachuk otrzymał kartkę w 65. minucie, a D. Yukhymovych został ukarany w 89. minucie. Z kolei na stronie Miedzi Legnica żółte kartki otrzymali: M. Lehaire w 52. minucie, D. Michalik w 72. minucie oraz R. Hoogenhout w 76. minucie.

Nie odnotowano czerwonych kartek dla żadnej z drużyn.

Mecz sędziował A. Różycki, który skutecznie nadzorował przebieg spotkania.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Zniczem Pruszków a Miedzią Legnica dostarczył kibicom wiele emocji. Oba zespoły zaprezentowały się z dobrej strony, a wynik remisu odzwierciedlał zaciętą walkę na boisku. Następne mecze dla Znicza Pruszków to konfrontacje z Chrobrym Głogów, Motorem Lublin oraz Wisłą Płock. Z kolei Miedź Legnica zmierzy się kolejno z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk.