Mecz Miedz Legnica - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Miedz Legnica a ŁKS Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-09-11 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: Pirulo 53' 0-1 Pirulo 56' 0-2

Żółte kartki Miedz Legnica: K. Zapolnik 45'

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Klimczak 35' P. Janczukowicz 51'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Sandecja Nowy Sącz.

Oddani kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak K. Zapolnik A. Klimczak wielokrotnie serwują wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż zmagania męczą fana. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Miedz Legnica oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.