Spotkanie Miedz Legnica - Wisla Krakow zakończone wynikiem 1-1

Miedz Legnica - Wisla Krakow, wynik końcowy 1-1. Dnia 2023-09-01 18:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się Miedz Legnica i Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Wisla Krakow wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Jesús Alfaro 46' 0-1 M. Mansfeld 81' 1-1

Żółte kartki Miedz Legnica: R. Hoogenhout 16' T. Aguado 77'

Żółte kartki Wisla Krakow: E. Satrustegui 22' B. Jaroch 51' D. Junca 70' M. Carbo 76' V. Basha 84' A. Uryga 87'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Miedz Legnica stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Arka Gdynia a Wisla Krakow zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Lechia Gdansk.

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak R. Hoogenhout E. Satrustegui nader często zaserwowały swoim miłośnikom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska nużące. Stale natrafiamy na bezwzględne faule, książkowe asysty i bramki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Miedz Legnica i Wisla Krakow w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.