Mecz pomiędzy Radomiak Radom i Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-07-17 10:30

Radomiak Radom kontra Miedz Legnica, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom oraz Miedz Legnica wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-07-17 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Zmierzyły się Radomiak Radom i Miedz Legnica.

Gole strzelali: M. Śliwa 53' 0-1 J. Gammelby D. Abramowicz 80' 1-1 Pedro Justiniano

Żółte kartki Radomiak Radom: Leândro 63'

Żółte kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 20' Chuca 42' Nemanja Mijušković 57' Hubert Matynia 90' Koldo Obieta Alberdi 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Miedz Legnica: Nemanja Mijušković 57'

Główny sędzia meczu to Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Leândro Nemanja Mijušković nieustannie serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż zmagania nie są interesujące. Zdarzają się przepiękne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Radomiak Radom oraz Miedz Legnica i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.