Lechia Gdansk - Miedz Legnica, wynik spotkania - 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk i Miedz Legnica wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2023-03-10 17:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Lechia Gdansk a Miedz Legnica.

Gole strzelali: L. Zwoliński 48' 1-0 R. Pietrzak ?. Durmuş 75' 2-0 J. Kubicki L. Zwoliński 88' 3-0 Flávio Paix?o 90' 4-0 ?. Durmuş

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kevin Friesenbichler 34'

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 25' Koldo Obieta Alberdi 59' Michael Kostka 81' Jurich Carolina 84'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania to Krzysztof Jakubik, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz Legia Warszawa.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak między innymi Kevin Friesenbichler Levent Gülen raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Walki między zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż spotkania męczą. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule, niezwykłe asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Lechia Gdansk i Miedz Legnica z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.