Miedz Legnica kontra Lechia Gdansk, wynik spotkania: 2-1

Miedz Legnica kontra Lechia Gdansk, wynik 2-1. W dniu 2022-08-27 13:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica oraz Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Miedz Legnica a Lechia Gdansk wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: S. Naveda 5' 1-0 L. Narsingh 46' 2-0 O. Kobacki M. Gajos 47' 2-1 İ. Durmuş

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 9' Olaf Kobacki 52'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kristers Tobers 58' Ilkay Durmus 70' Dušan Kuciak 86'

Czerwone kartki Miedz Legnica: Santiago Naveda 31'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Korona Kielce natomiast Lechia Gdansk podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Slask Wroclaw.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Levent Gülen Kristers Tobers częstokroć zapewniły wspaniałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że mecze nas męczą. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz bramki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich znanych zespołów jak Miedz Legnica i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Orła Białego.