Mecz pomiędzy Miedz Legnica oraz Stal Rzeszów na obiekcie Stadion im. Orła Białego dnia 2023-08-20 13:00: 2-1

Miedz Legnica vs Stal Rzeszów, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-08-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Miedz Legnica oraz Stal Rzeszów.

Gole strzelali: K. Antonik 4' 1-0 R. Hoogenhout R. Hoogenhout 41' 2-0 J. Carolina K. Wachowiak 72' 2-1

Żółte kartki Miedz Legnica: E. Agbor 61'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Wachowiak 60' K. Danielewicz 90' S. Kadziolka 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Arka Gdynia natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Wisla Plock.

Dzisiaj wierni fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak E. Agbor K. Wachowiak nieprzerwanie zapewniają fantastycznym kibicom wiele emocji. Bardzo często zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to widowiska drętwe. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Miedz Legnica oraz Stal Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.