Spotkanie między Miedz Legnica i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-11-26 17:00

W minioną sobotę na Stadionie im. Orła Białego odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy już w pierwszej połowie objęli prowadzenie 1-0. To był już 16. mecz w ramach I Ligi, który z pewnością wpłynie na dalszy układ tabeli.

Mecz I Liga: Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec

Mecz pomiędzy drużynami Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec odbył się na Stadionie im. Orła Białego. Spotkanie to miało miejsce 26 listopada o godzinie 17:00 w ramach 16. kolejki I ligi.

W pierwszej połowie meczu Miedz Legnica objęła prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez K. Drygasa w 8 minucie, asystę zanotował M. Kostka. Wynik do przerwy wynosił 1-0.

W 68 minucie K. Drygas ponownie trafił do siatki, tym razem asystę zanotował D. Michalik, ustalając tym samym wynik meczu na 2-0 na korzyść gospodarzy.

W trakcie meczu żółtą kartkę otrzymał R. Hoogenhout z Miedzi Legnica w 27. minucie oraz J. Camara z Zaglebie Sosnowiec w 54. minucie.

W relacji nie odnotowano żadnej czerwonej kartki.

Kolejne mecze dla Miedz Legnica to Lechia Gdansk, GKS Katowice oraz Nieciecza. Natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Motor Lublin, Wisla Plock oraz Chrobry Głogów.

Po emocjonującym meczu na Stadionie im. Orła Białego, drużyna Miedz Legnica odniosła zwycięstwo 2-0 nad Zaglebie Sosnowiec, pokazując wysoką skuteczność i determinację. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice nie zawiedli, dopingując swoje drużyny przez cały mecz.