Miedz Legnica - Polonia Warszawa, wynik spotkania - 2-1

W miniony czwartek, 23 lutego, na Stadionie im. Orła Białego odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Miedzi Legnica i Polonii Warszawa. Spotkanie należało do 21. kolejki I ligi, a emocje sięgały zenitu, gdyż ostateczny wynik 2-1 na korzyść Miedzi został ustalony dopiero w drugiej połowie, po dynamicznym zwrocie akcji. Czytelnicy serwisu sportowego mają szansę dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku w tamtym czasie.

Mecz pomiędzy drużynami: Miedz Legnica vs Polonia Warszawa

Wynik końcowy: 2-1

Wynik do przerwy: 0-1

Data i godzina meczu: 2024-02-23 17:00

Liga: I Liga

Kolejka: 21

Miejsce rozgrywki: Stadion im. Orła Białego

Sędzia Główny: Dawid Kos

Bramki:

S. Kobusiński 31' 0-1

K. Antonik 61' 1-1

K. Antonik 68' 2-1

Żółte kartki Gospodarze:

M. Lehaire 11'

T. Aguado 26'

R. Hoogenhout 66'

E. Agbor 89'

Żółte kartki Goście:

M. Kolodziejski 52'

W. Plesnierowicz 62'

M. Kowalski-Haberek 75'

V. Okhronchuk 90'

Czerwone kartki Gospodarze:

Brak

Czerwone kartki Goście:

Brak

Relacja z meczu:

Na Stadionie im. Orła Białego odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy Miedzią Legnica a Polonią Warszawa. Atmosfera na trybunach była gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty.

Początek spotkania należał do gości, którzy już w 31. minucie objęli prowadzenie za sprawą trafienia S. Kobusińskiego. Miedź Legnica próbowała odpowiedzieć, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to prawdziwa uczta dla fanów piłki nożnej. W 61. minucie K. Antonik wyrównał po zagraniu innego zawodnika, a niecałe dziesięć minut później ponownie wpisał się na listę strzelców, zapewniając Miedzi prowadzenie 2-1.

Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek, co świadczyło o zaciętości pojedynku. Mimo nerwowej końcówki, nie padły żadne czerwone kartki.

Mecz zakończył się zwycięstwem Miedzi Legnica 2-1 nad Polonią Warszawa, co cieszyło miejscowych kibiców. Następne wyzwania czekają obie drużyny, a ciąg dalszy zmagań w I Lidze zapowiada się równie emocjonująco.