Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Miedz Legnica, wynik 1-3

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz a Miedz Legnica zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2021-10-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i Miedz Legnica.

Gole strzelali: P. Makuch 31' 0-1 P. Makuch 54' 0-2 M. Walski 62' 1-2 N. Mijuskovic 90' 1-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 36' B. Kasprzak 50' R. Kobryn 68' D. Wolny 90' B. Szczepanek 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: B. Garcia 74'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Stomil Olsztyn natomiast Miedz Legnica z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące starcia w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo T. Boczek B. Garcia nieraz zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Potyczki między graczami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że potyczki nudzą kibica. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Miedz Legnica oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.