Mecz Miedz Legnica vs Resovia Rzeszów, wynik 1-2

W sobotnie popołudnie odbył się emocjonujący mecz w ramach 14. kolejki I Ligi pomiędzy drużynami Miedz Legnica i Resovia Rzeszów. Spotkanie miało miejsce na Stadionie im. Orła Białego. Choć obie ekipy zaprezentowały się z dobrej strony, to ostatecznie to goście z Rzeszowa odnieśli zwycięstwo, pokonując gospodarzy rezultatem 1-2. Pierwsza połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem Resovii, a mimo starań Miedzi w drugiej połowie, nie udało im się odrobić strat. Mecz przebiegał bez dogrywki i rzutów karnych, a nad prawidłowym rozstrzygnięciem czuwał sędzia Ł. Karski.

Mecz pomiędzy Miedz Legnica a Resovią Rzeszów

Data i godzina: 3 listopada 2023, godzina 17:00

Liga: I Liga

Kolejka: 14

Miejsce rozgrywki: Stadion im. Orła Białego

Relacja z meczu:

Wczorajszy mecz na Stadionie im. Orła Białego z pewnością dostarczył kibicom wiele emocji. Miedź Legnica zmierzyła się z Resovią Rzeszów w meczu, który dostarczył wielu niezapomnianych momentów.

Drużyny rozpoczęły mecz w uważnym napięciu, próbując zdobyć przewagę nad swoim przeciwnikiem. Już w 43 minucie M. Urynowicz zdobył pierwszego gola dla Resovii Rzeszów, ustalając wynik na 0-1 dla drużyny gości na przerwę.

Po wznowieniu gry, Miedź Legnica zaciekle dążyła do wyrównania. Drużyna ta zdołała osiągnąć swój cel w 62 minucie, gdy D. Michalik ustalił wynik na 1-1, doprowadzając do ekscytującej rywalizacji.

Niestety dla gospodarzy, w ostatnich chwilach spotkania B. Wasiluk zdobył bramkę dla Resovii Rzeszów, ustalając wynik końcowy na 1-2 dla zespołu gości. Ta bramka pozbawiła Miedź Legnicę punktów, jednak trzeba przyznać, że była to doskonała gra obu drużyn.

Spotkanie nie obyło się bez emocji. Kartki żółte zostały pokazane M. Lehairze (27'), K. Drygasowi (40'), F. Hartherzowi (84') oraz P. Pierzakowi (90') z Miedzi Legnica, a także M. Górskiemu (32'), K. Osyrze (40') oraz R. Kanachowi (45') z Resovii Rzeszów.

Mecz sędziował Ł. Karski. Następne mecze dla Miedzi Legnica to starcia z Podbeskidziem, Zagłębiem Sosnowiec oraz Lechią Gdańsk. Z kolei Resovia Rzeszów zmierzy się kolejno z Jagiellonią, Chrobrym Głogów oraz Motorem Lublin.